KEDİ SAHİPLENİN

KEDİ SAHİPLENİN

Etiketler kedi sahiplenin,Yavru Kedi sahiplenme , Yavru kedi, Scottish sahiplenme
KoŞe Yazıları KEDİ SAHİPLENİN
Kategori sizden-gelenler
Bu kedi sahiplendirme Sayfasi 449 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Kedi İlanları

KEDİ SAHİPLENİN Hakkında Detaylar

KEDİ SAHİPLENİN,Kediler kiraya ,faturalara, mutfağa hiçbir katkısı olmayan ev arkadaşıdırlar.Kedi sahiplenme kararı hem sizin için hemde sizinle birlikte yaşayacak dostunuz için tarihi bir karardır,Çizmedik eşya bırakmazlar. Nazlıdırlar, kıskançtırlar, bazen canınızdan bezidirirler olmayan dillerindeki istekleriyle.

 

Evinizi ona göre dizayn edersiniz, eve geldiği andan itibaren artık bir şeyi bir yere koyarken önce onu düşünürsünüz. Kırar mı, üstüne düşürür mü, yer mi, takılır boğulur mü VS...Yani tam anlamıyla bir ev arkadaşıdır artık ve bazen evi biriyle paylaşmaktan sıkıldığımız o anlar vardır ya hani, o şansınız yoktur artık. Çünkü dilsizdir ama anlamak zorundasınız isteklerini, söylersiniz anlamaz ama bir yolunu bulmak zorundasınız.

Size imkansız gibi görünen bir iletişimi nasıl kuracağınızı ve sıfırdan bir dilin nasıl var edileceğini öğretir kediler. Sabrınız artar.

Ne kadar yoğun olursanız olun ,eğer evde bir kedi varsa eve gitmek zorundasınız.

Çünkü ayak seslerinizi duyduğu an miyavlamaya başlayan ve kapıyı açtığınız anda:"Nerde kaldın? Çok özledim seni. " anlamı taşıyan bir ses tonu ve vücut hareketleriyle sizi ıyi hissettiren ev arkadaşınız sizi beklemektedir.

Kimsenin kimseyi mülk edinmediği, yargılamadığı,baskılamadığı, tamamen çıkarsız sevgiye dayalı bir ilişki mi istiyorsunuz? Kedi sahiplenin..

KEDİ IRKLARI

 • Kedilerde Boğulma Kedilerde Boğulma Kediler ve boğulma, kedi boğulur mu, kedi yüzer mi Kedilerde Boğulma ve Yapılması Gerekenler,Köpek ve kediler çok iyi yüzücüler oldukları için suda boğulma genellikle çok nadir görülmekle birlikte bazen çok akıntılı sulara kapılarak yada dar bir su kanalında sıkaşarak tehlikeye düşebilirler.
 • Siyam cinsi kedi Siyam cinsi kedi Bu Siyam cinsi kedi 8 milyon lira kazandı, 8 milyon lira kazanan siyam cinsi kedi haberleri,Alman Tasarımcı Karl Lagerfeld’in kedisi ,Choupette, son iki modellik işinden toplam 2 milyon 172 bin sterlin 8 milyon 362 bin lira kazandı
 • F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara F Harfi İle Başlayan İsimler F Harfi İle Başlayan en güzel Kedi İsimleri F Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek
 • Günaydın Pazartesi mesajları Günaydın Pazartesi mesajları günaydin sevgili pisipisim.net ziyaretçileri bu pazartesi sizler için pazartesi sabahinda eşe dosta iş arkadaşlariniza sevgilinize pazartesi sendromuna yakalanmadan az yuzleri gülsün die gondereceğiniz birbırınden güzel mesajlar hazirladık Kedi resimli Pazartesi Mesajları dostlara Pazartesi Mesajları Pazartesi Günaydın Mesajları Komik Günaydın pazartesi Sevgiliye Pazartesi günaydın mesajı Günaydın Pazartesi mesajları resimli Resimli Pazartesi Mesajları Pazartesi Mesajları indirÇok Acırım Bir Kediyle Dostluk Kurmayı Başaramadan Ölen O Akıllı İnsanlara
 • Kedilerde Ağız Kokusu Kedilerde Ağız Kokusu Ağız kokusu şikayetlerinde ilk akla gelen ağız boşluğu ile ilgili bir problemin varlığı olmalıdır. Çünkü kedilerde de ağız kokusunun birincil nedeni ağız boşluğunda şekillenen lezyonlardır. Bu lezyonlar lokalizasyon yerine ve oluşum nedenlerine göre çok çeşitli olabilir.
 • Tiffani Kedisi Tiffani Kedisi Tiffani Kedisi,Bu ırkın en belirgin özelliklerinden biri inanılmaz yumuşak huylu olmalarıdır. Dışa dönük, nazik, sevecen kedilerdir.
 • Psikolojik destek Psikolojik destek Ben bir psikolog ya da psikiyatr değilim. Sadece yaşadıklarım, gözlemlediklerim ve okuduklarımdan yola çıkarak bir farkındalık yaratmak istiyorum.
 • Mısır Kedisi Mısır Kedisi Mısır Mausu, orijini Mısır olan, kısa tüylü, üçgen kulaklı Kedi cinsleri - Mısır Kedisi ,evcil kediler içinde kürkü doğal olarak siyah benekli olan tek kedi,Mısır Maular Kedilerinin Temel Özellikleri: Mısır Maular, kedi ırkları,Çok eski zamanlardan beri bilinen benekli sevimli kedinin anavatanı Mısırdır,
 • E Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri E Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara E Harfi İle Başlayan İsimler E Harfi İle Başlayan en güzel Kedi İsimleri,E Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek
 • Ey Varlık Oğlu Ey Varlık Oğlu Bugünlerde bu konuda yayınlanmış yazı, video ve çeşitli kaynakları inceleme fırsatım oldu. Bu konuda diğer insanlara katkı sağlamak adına pek çok kişinin emeğinin olduğunu ve eğer gerçekten bu konuyu önemseyebilirsek katkılarının olacağına kalpten inanıyorum.