Ruhun Çağrısı

Ruhun Çağrısı

Etiketler Maddi alemde olan olaylar bizde negatif duygular yarattığında ne yapıyoruz?
KoŞe Yazıları Ruhun Çağrısı
Kategori yasam-kocu-gurcan-giray
Bu kedi sahiplendirme Sayfasi 56 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Kedi İlanları

Ruhun Çağrısı Hakkında Detaylar

Maddi alemde sahip olduklarımız ya da olmak için çabaladıklarımız… hepimiz ya okuyarak ya da deneyimleyerek fark ediyoruz. Şu okulu kazanınca, şu evi alınca, mezun olunca, çocuğum başardığında, şuraya tatile gidince…. mutlu olacağız!

 

Peki isteklerimiz ve arzularımız gerçekten ruhumuzun çağrısı ile örtüşmüyorsa mutlu olabiliyor muyuz?

Görünürde tezahür eden bizi huzursuz eden şey ya altta başka bir şeyin habercisi ise!

Maddi alemde olan olaylar bizde negatif duygular yarattığında ne yapıyoruz?

Bu duyguları bastırmak için mi çabalıyor yoksa duyguların bizlere vermek istediği mesajın ihtiyaçlarımızla ilişkisine bakabiliryor muyuz?

Ya da suçluyor, içimize atıyor, uzaklaşıyor ya da sahte mutluluklarla kendimizi avutuyor olabilir miyiz?

Peki ne yapalım?

Hz Bahaullah “Belam inayetimdir ( hediye, armağan )” diyor. Biz de başımıza gelen olayları hediye ve armağan olarak görebilir miyiz?

Allah ın tüm elçilerinin yaşadıklarına baktığımızda bunu görmemek mümkün mü?

Hayatta tesadüf diye birşey olmadığını kabul ettiğimizde başımıza gelen olayların bizlere haberci olduğunu hatırlayabilirsek belki o zaman kendimizde değişiklik yapmayı seçebiliriz diye düşünüyorum.

Dilimizi, aklımızı, gönlümüzü, zihnimizi ne ile donatıyor isek bizden çıkanlarda bunlarla ilişkili oluyorsa ve bilgi bizlere bunun için gönderiliyor ise bizlere düşen ne olabilir?

Akıl ve iradenin bizlere verilme sebebini hatırlayabilmek ve kendi cennetimizi yaratabilmek ümidiyle…

Sevgilerimle…Gürcan Giray

KEDİ IRKLARI

 • D Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri D Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara D Harfi İle Başlayan İsimler,D Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri,en güzel D Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek isimler
 • Kendimizi Dışarıdan İzleyebilmek Kendimizi Dışarıdan İzleyebilmek  Kendimizi Dışarıdan İzleyebilmek adina Kişisel Gelişim Uzmanımız Gürcan Giray İn Kaleminden Muhteşem Bir Koşe yazisı Sayesinde hayallerinize ulaşmanıza, potansiyellerinizi keşfetmenize ve olumlu zihin programlamanıza yardımcı olmaktadır
 • Haytaptan Duyuru Haytaptan Duyuru HAYTAP Başkanı Sesleniyor : Beslediğiniz hayvanlar için KOMŞU TEHDİDİNDE ne yapacağınızı UYGULAMALI olarak anlatmak istiyorum.
 • Tekir Kedisi Tekir Kedisi Tekir Kedi melez bir ırktır,Bir süredir kedi sahiplenmeyi düşünüyorum,Tekir kedilerin diğer kedilerden farkları,Tekir kediler,Kedilerde Davranış Eğitimi, Kedi, Kediler,Tekir kedilerin özellikleri nelerdir
 • Kedilerde Boğulma Kedilerde Boğulma Kediler ve boğulma, kedi boğulur mu, kedi yüzer mi Kedilerde Boğulma ve Yapılması Gerekenler,Köpek ve kediler çok iyi yüzücüler oldukları için suda boğulma genellikle çok nadir görülmekle birlikte bazen çok akıntılı sulara kapılarak yada dar bir su kanalında sıkaşarak tehlikeye düşebilirler.
 • Siyam cinsi kedi Siyam cinsi kedi Bu Siyam cinsi kedi 8 milyon lira kazandı, 8 milyon lira kazanan siyam cinsi kedi haberleri,Alman Tasarımcı Karl Lagerfeld’in kedisi ,Choupette, son iki modellik işinden toplam 2 milyon 172 bin sterlin 8 milyon 362 bin lira kazandı
 • F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara F Harfi İle Başlayan İsimler F Harfi İle Başlayan en güzel Kedi İsimleri F Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek
 • Sizce herşey yolunda mı Sizce herşey yolunda mı Sizce herşey yolunda mı? Bu aralar işittiklerimle, gördüklerimle, hissettiklerimle ve duygularımla olanlara şaşkınlıkla beraber verdiğim tepkileri gözlemleme halindeydim…
 • Psikolojik destek Psikolojik destek Ben bir psikolog ya da psikiyatr değilim. Sadece yaşadıklarım, gözlemlediklerim ve okuduklarımdan yola çıkarak bir farkındalık yaratmak istiyorum.
 • Kedilerde Ağız Kokusu Kedilerde Ağız Kokusu Ağız kokusu şikayetlerinde ilk akla gelen ağız boşluğu ile ilgili bir problemin varlığı olmalıdır. Çünkü kedilerde de ağız kokusunun birincil nedeni ağız boşluğunda şekillenen lezyonlardır. Bu lezyonlar lokalizasyon yerine ve oluşum nedenlerine göre çok çeşitli olabilir.