Kedim Neden isırıyor

Kedim Neden isırıyor

Etiketler Kedim Beni Neden isırıyor, ve Isırması Nasıl Önlenir
KoŞe Yazıları Kedim Neden isırıyor
Kategori bilgiler
Bu kedi sahiplendirme Sayfasi 672 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Kedi İlanları

Kedim Neden isırıyor Hakkında Detaylar

Kediler Neden isırır Ve Tırmalar Yavru Kedinizi isırmaktan Vazgeçirmek Kedinin kendini ısırması Kedim çok ısırıyor ne yapmalıyım Yavru kedi ısırması nasıl engellenir Kedi ısırması Nasıl engellenir Kedim koluma sarılıp ısırıyor Erkek kedim kolumu ısırıyor Yavru kedi ısırması tehlikelimi Yavru kediler ısırmayı ne zaman bırakır

 

YAVRU KEDİLERDE ISIRMAYA SON!

Sizlerin elleri de bizimkiler gibi haritadan hallice mi? Yavru kedinizle rahatça oynayamıyor musunuz? Kedi sandığınız hayvancağız bir terminatör çıktığı için endişe mi duyuyorsunuz?

Sıkı durun, çözüm ayağınıza geldi!

SİZ DE ONU ISIRIN

Evet, yanlış okumadınız. Siz de onu yiyin!

Şaka bir yana arkadaşlar, çok ciddiyim ve bu konunun çözümünü an itibariyle bulmuş bulunuyorum. Yani herhalde, galiba, sanırsam.

Fotoğrafta gördüğünüz çatlağı iki hafta önce sahiplendim. Diğer kedilerden farklı olarak inanılmaz bir ısırma huyu var ve çok aşırı hareketli bir kedicik. Sert bir şekilde hayır! diyorum, yok; şşt! diyorum, yok; annelerinin yaptığı gibi burnunun biraz üstüne pıt diye vurarak hayır! diyorum, yok... İki haftadır anamdan emdiğim sütü dağa bayıra püskürteceğim seviyeye geldiğim anda aklıma bir çözüm geldi.

"Ulan eşşek sıpası, biçtin elimi!" deyip ben de ona daldım. Patisini bi güzel ısırdım. Beyefendi ufaktan bir çemkirdi, hiç hoşuna gitmedi. Sonra tekrar elime atladı, ısırdı. Bu sefer o kargaşada bulduğum en uygun yeri olan omzundan ısırdım. Bu iki ısırık seansı sonunda benim kollar harita olmuşken bir baktım ki artık ısırmıyor. Tam elime atlıyor ve ısırmak üzereyken vazgeçiyor.

Özetle, canınızı acıttığını ifade eden bir feryat kopardıktan sonra siz de patisini ufaktan ısırırsanız sorun çözülebilir. (Çok da ufak ısırmayın, minicik de olsa patisinin acıması lazım ki bu eylemin acı verdiğini anlasın) Benden uyarması: O bal patiyi ısırınca duramayabilirsiniz.. 

Not: Bu arada, kedi ısırılır mı deyip gereksiz duyarlılık yapmayın lütfen. Ben ki yanlışlıkla kedimin ayağına çarpsam "özür dilerim oğluşum" diye öpücüklere boğan bir insanım. Bu sadece onun acı verdiğini anlayabilmesi için uyguladığım bir fikir.

Not-2: Tasmamız oğlumuzun bayramlığıdır. Dedesine el öpmeye götürürken birkaç saat için taktık ve ucunda zil yoktur.

Sevgiler.

KEDİ IRKLARI

 • Kedilerde Boğulma Kedilerde Boğulma Kediler ve boğulma, kedi boğulur mu, kedi yüzer mi Kedilerde Boğulma ve Yapılması Gerekenler,Köpek ve kediler çok iyi yüzücüler oldukları için suda boğulma genellikle çok nadir görülmekle birlikte bazen çok akıntılı sulara kapılarak yada dar bir su kanalında sıkaşarak tehlikeye düşebilirler.
 • Siyam cinsi kedi Siyam cinsi kedi Bu Siyam cinsi kedi 8 milyon lira kazandı, 8 milyon lira kazanan siyam cinsi kedi haberleri,Alman Tasarımcı Karl Lagerfeld’in kedisi ,Choupette, son iki modellik işinden toplam 2 milyon 172 bin sterlin 8 milyon 362 bin lira kazandı
 • F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara F Harfi İle Başlayan İsimler F Harfi İle Başlayan en güzel Kedi İsimleri F Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek
 • Günaydın Pazartesi mesajları Günaydın Pazartesi mesajları günaydin sevgili pisipisim.net ziyaretçileri bu pazartesi sizler için pazartesi sabahinda eşe dosta iş arkadaşlariniza sevgilinize pazartesi sendromuna yakalanmadan az yuzleri gülsün die gondereceğiniz birbırınden güzel mesajlar hazirladık Kedi resimli Pazartesi Mesajları dostlara Pazartesi Mesajları Pazartesi Günaydın Mesajları Komik Günaydın pazartesi Sevgiliye Pazartesi günaydın mesajı Günaydın Pazartesi mesajları resimli Resimli Pazartesi Mesajları Pazartesi Mesajları indirÇok Acırım Bir Kediyle Dostluk Kurmayı Başaramadan Ölen O Akıllı İnsanlara
 • Kedilerde Ağız Kokusu Kedilerde Ağız Kokusu Ağız kokusu şikayetlerinde ilk akla gelen ağız boşluğu ile ilgili bir problemin varlığı olmalıdır. Çünkü kedilerde de ağız kokusunun birincil nedeni ağız boşluğunda şekillenen lezyonlardır. Bu lezyonlar lokalizasyon yerine ve oluşum nedenlerine göre çok çeşitli olabilir.
 • Tiffani Kedisi Tiffani Kedisi Tiffani Kedisi,Bu ırkın en belirgin özelliklerinden biri inanılmaz yumuşak huylu olmalarıdır. Dışa dönük, nazik, sevecen kedilerdir.
 • Psikolojik destek Psikolojik destek Ben bir psikolog ya da psikiyatr değilim. Sadece yaşadıklarım, gözlemlediklerim ve okuduklarımdan yola çıkarak bir farkındalık yaratmak istiyorum.
 • Mısır Kedisi Mısır Kedisi Mısır Mausu, orijini Mısır olan, kısa tüylü, üçgen kulaklı Kedi cinsleri - Mısır Kedisi ,evcil kediler içinde kürkü doğal olarak siyah benekli olan tek kedi,Mısır Maular Kedilerinin Temel Özellikleri: Mısır Maular, kedi ırkları,Çok eski zamanlardan beri bilinen benekli sevimli kedinin anavatanı Mısırdır,
 • E Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri E Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara E Harfi İle Başlayan İsimler E Harfi İle Başlayan en güzel Kedi İsimleri,E Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek
 • Ey Varlık Oğlu Ey Varlık Oğlu Bugünlerde bu konuda yayınlanmış yazı, video ve çeşitli kaynakları inceleme fırsatım oldu. Bu konuda diğer insanlara katkı sağlamak adına pek çok kişinin emeğinin olduğunu ve eğer gerçekten bu konuyu önemseyebilirsek katkılarının olacağına kalpten inanıyorum.