Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri

Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri

Etiketler Kedinizin Karakteri, Onun Burcu, Hakkında Neler Söylüyor
KoŞe Yazıları Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri
Kategori bilgiler
Bu kedi sahiplendirme Sayfasi 558 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Kedi İlanları

Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri Hakkında Detaylar

Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri,astrolojiye, astrolojiye göre, astrolojiye göre kedinizin karakteri, göre, karakteri, kedinizin, kedinizin karakteri Astrolojinin kediniz hakkında da diyecekleri var

 

Hiç kedinizin neden arkadaşlarınız geldiğinde birdenbire ortadan kaybolup evin derinliklerine saklandığını ya da tam tersine ortamın yıldızını oynadığını düşündünüz mü? Burçların insanları etkilediğini ama kedinizin doğuştan eşsiz olarak yaratıldığını, burçlarla alakası olmadığını düşünüyorsanız fena halde yanılıyor olabilirsiniz. Her ne kadar başına buyrukluk, canı ne isterse onu yapmak, asilik gibi ortak özelliklere sahip olsalar da yılın hangi ayında doğdukları bu sevimli canlıların da karakterlerini etkiliyor. Kedinizin tam olarak ne zaman doğduğunu bilmiyor olabilirsiniz ama burçların özelliklerine bakıp hangisine daha yakın olduğuna karar verebilirsiniz.

Doğuştan Avcı Koçlar

Cesur ve macera sever bu kediler, istedikleri şeyi elde etmekte sınır tanımazlar. Bu ister akşam yemeğinizde gözüne kestirdiği bir tavuk parçası olsun, isterse de kıyıya köşeye sakladığınız o çok sevdiği kedi nanesi. Duygularını dolu dizgin yaşayan bu burcun kedilerini en sevdiğiniz terliklerinizi zevk içinde paramparça ederken görmek sizi ne kadar üzse de doğuştan avcı yetenekleriyle size irili ufaklı birçok hediye getirerek kendini affettirmeyi de ihmal etmez. Keşfetmeye âşık olan bu kediler, inanılmaz derecede akıllı ve oyuncudur, üstelik ilginin merkezinde olmayı sever.

Gurme Boğalar

Bir yerlerden poşet sesi geldiğinde kediniz kulakları dik pozisyona alıp, son sürat o yöne mi koşuyor? O zaman kedinizin Boğa burcuna dahil olma olasılığı çok yüksek. Evdeki en konforlu noktaları bulma konusunda doktorasını yapmış olan bu burç hayattaki ince zevklerden nasibini almış bir Boğa burcu kedisi. Gurme olmakla obur olmak arasında gidip gelen bu burcun kedileri, inatçılıklarıyla hatırı sayılır bir üne sahip. Boğa burcu kedilerinin kalbini fethetmek her ne kadar çok kolay olmasa da bir kere kalplerine girdiniz mi kedilerin nankör olduklarına olan o inancı yıkacak kadar sadık bir görünüm sergileyebilirler.

Bir Öyle Bir Böyle İkizler

Tıpkı burcunun insanları gibi, İkizler kedileri de değişken bir karaktere sahiptir. Bir dakika önce en sevdiği oyuncağın peşinden koşturup, parçalamaya çalışırken, bir anda ortada görünür bir sebep olmaksızın yüzüne mağrur bir ifade takınıp hiçbir şeyi umursamayan bir ruh haline girebilir. Ancak bu burcun kedileri o kadar sosyaldir ki çok uzun süre bu modda kalamaz, kapınız çalındığında misafirinizi sizden önce içeri buyur etmek istercesine önden koşar. Her ne kadar değişken ruh haliyle başa çıkmak yer yer çok zor olsa da bu şeytan tüyüne sahip kedilerin cazibesine uzun süre direnmek pek mümkün değildir.

Ev Kuşu Yengeçler

evinizin içinde duygusal, sevgi dolu bir kedi mi geziniyor? Sizi mutlu edip, mırıltısıyla kendinizden geçmenize mi sebep oluyor? Evine ve ailesine aşırı düşkün bu burcun kedileri sevgisini sıkı sıkı sarılarak göstermeye bayılır. Size düşkün bir karakter sergileyen bu kediler, evin içinde sizi takip edip, oturduğunuz anda kucağınıza zıplayacaktır. Çevrelerindeki değişikliklere oldukça fazlasıyla duyarlı olan bu burcun kum kabını ya da tırmalama tahtasının yerini değiştirmeden önce iki kez düşünmenizde fayda var.

İlgi Delisi Aslanlar

Gururlu, sadık, arkadaş canlısı bu burcun kedileri ilginin odağında olmaktan, sahne ışıklarını üzerlerinde hissetmekten çok hoşlanırlar. Aslan burcu kedileri o kadar eğlencelidir ki aynada kendi kendiyle kavga ederken ya da bir toz yumağıyla boğuşurken kendilerini izlemek sizi gülmekten kendinizden geçirebilir.

Nazlı Başaklar

Bütün kediler temizlikleriyle göz doldurur ama Başak kedileri diğer kedileri utandıracak kadar kişisel bakımına düşkündür. Başak kedilerinin mükemmeliyetçiliğine en büyük örnek ise kumunu değiştirmeyi unuttuğunuzda ortalıkta gergin gergin dolaşan, bu yaptığınızın hiç de hoş olmadığını anlatan bakışları ve mır mır konuşmasıdır.

Kararsız Teraziler

herkes kedinizin pırıl pırıl tüylerine ve sevimli yüzüne iltifatlar mı diziyor? Bu tabii ki Terazi burcu güzelliğin timsali Venüs gezegeni tarafından yönetildiği için böyle. İlişkilerinde dengeden yana olan bu kediler size sık sık sarılıyorlarsa sizden de karşılığını isterler. Dikkatleri çok çabuk dağılan bu burcun kedileri çok önemli bir işin üstündeyken birden onu bırakıp çok başka bir şeyle uğraşabilirler.

Gizemli Akrepler

Biri derinlik mi dedi? O zaman orada bir Akrep burcu kedisi yuvarlanıyor demektir. İlişkilerinde oldukça fazlasıyla sadık, duygusal olan bu burcun kedisiyle aynı evi paylaşmanız her ne kadar şanslı olduğunuz anlamına geliyorsa da dışarda biraz fazla kalmanız ve onu ihmal etmeniz en sevdiğiniz tişörtün mahvolmasına sebep olabilir. Bu özelliği her ne kadar biraz korkutucu olsa da ihtiyaç duyduğu sevgiyi aldığında size sadakatini sunacağınıza şüpheniz olmasın.

Kâşif Yaylar

hem insan hem de kedi formunda Yay burcu demek özgür ruh demek. Bu burcun kedileri bütün günü içeride geçirmekten hiç haz etmez, kediniz saatlerce pencereden hülyalı hülyalı dışarıyı izliyorsa bu onu kendine çeken sokakların sesini duyduğu içindir. Dokuz hayatı boyunca yapacağı seyahatleri ve keşiflerin rüyasını görüyordur. Konu gerçekleri haykırmak olduğunda hiçbir çekincesi olmayan bu burcun kedileri gerekirse kendi doğrularını sabahın üçünde göğsünüzü çiğneyerek ve hararetli bir mırmırla anlatabilir. Her ne kadar patavatsız ve biraz kavgacı olsalar da hayata pozitif ve cesur bakışları ağır basar.

Kararlı Oğlaklar

Hırsın Zodyak aleminde karşılığı olan Oğlak burcu kedileri kafalarına bir şey koyduğunda onu elde etmeden durmayan cinstendir. Oğlak kedilerinin aşırı rekabetçi yapıları onları oyuncu yapar ve bazen gerçek anlamda risk almaya iter. Su kabı yerine musluktan su içmesi veya seveceğini düşünerek aldığınız kedi ağacına tırmanmayı reddederek sizi şaşırtabilir. Sevimli tuhaflıklarını kabul ettiğiniz sürece Oğlak burcu kedisi çok iyi bir dost olmaya aday.

Garip Kovalar

Biraz mesafeli ancak arkadaş canlısı bu burcun kedilerini en iyi anlatan kelimeler bir parça tuhaf ve isyankâr olmaları. Özgürlüklerine aşırı düşkün olan bu kediler arkadaşlıklarına çok değer verir ve bunu göstermeyi de çok sever. Öğrenme tutkuları ağır bastığı için gezinmeye çıktığında bir gözünüzün üstünde olmasında yarar var.

Hisli Balıklar

Kedi dünyasının duygusal çocuğu olan Balık kedileri kötü bir günden sonra size teselli vermek istercesine yanınızdan ayrılmak istemezler ve eve döndüğünüzde sizi özlediklerini belirten hareketlerde bulunurlar. Diğer kedilere görece nazaran sudan hoşlanan bu burcun kedileri duştayken sizinle vakit geçirmekten hoşlanabilir. Sezgisel olarak güçlü olan Balıklar sizin kendisine mama vereceğinizi, siz daha karar vermeden hissederek mutfakta hazır bekleyen cinstendir.

KEDİ IRKLARI

 • İç ve Dış Parazit Uygulamaları İç ve Dış Parazit Uygulamaları İç ve Dış Parazit Uygulamaları,Evcil hayvan sahipleri yapılan iç parazit uygulamalarından sonra KİST AŞISI NE ZAMAN YAPILACAK diye soruyorlar. İç parazir, dış parazit, uygulamaları, kist aşısı, ne zaman, yapılmalıdır, evcil hayvanlar,
 • Mum Alevi ile Oynayan Mum Alevi ile Oynayan Mum Alevi ile Oynayan Kedinin Öyküsü,Özdemir ASAF Mum Alevi ile Oynayan Kedinin Öyküsü isimli şiiri,Özdemir Asaf, Mum alevi ile oynayan kedinin öyküsü, mum alevi ve kedi, mum alevi, kedi,
 • Evde kedi mi besliyorsun Evde kedi mi besliyorsun Evde kedi mi besliyorsun,her yer tüy olur ay evi kirletir; ay evde hayvan olmaz ay kokuyor ay bilmemne diyen akıl fukaralarına
 • Norveç Orman Kedisi Norveç Orman Kedisi Norveç orman kedilerinin, özellikleri nelerdir Norveç Orman Kedisi Uzun kuyruklu, kendine güvenen, iyi huylu Norveç orman kedileri, İskandinavya ülkelerine özgü bir kedi cinsidir
 • Kara kedi hikayesi Kara kedi hikayesi Antalyadan bir Kara kedi hikayesi Hayvanlardan öğrenecek çok şey olduğunu zaten biliyordum ,şimdi siz de Bu çok güzel hikayemi Okyunca hak vereceksiniz
 • Ocicat kedisi Ocicat kedisi Ocicat kedisi - Evcil Kediler,Ocicat Kedileri, Bakımı, Eğitimi ve Özellikleri, Kediler hakkında herşey, Kedi türleri, Ocicat kedi ırkı hakkında bilgiler Ocicat kedi ırkı tarihçesi
 • Bizi sevdiğini söyleyen Bizi sevdiğini söyleyen Senden istifade eden bir insan vakti geldiğinde senin için birşey yapmaktan çekiniyorsa veya vakti geldiğinde her defasında farklı mazeretlerle karşına çıkıyorsa senden ziyade sayende elde elde ettiği menfaaatleri seviyordur. Ve böyle bir ilişki seni zamanla tüketir.
 • Kedilerde Çok İlgi Kedilerde Çok İlgi Kedilerde Çok İlgi Herşeyin fazlası zarar. Bakıyorum derken abartmayalım lütfen
 • SAZLIK KEDİSİ SAZLIK KEDİSİ Sazlık kedisi (Felis chaus), görece uzun bacaklı ve kısa kuyruklu bir yaban kedisidir
 • Genel Bakım Genel Bakım Genel Bakım,kedi bakımı, tüy dökme, kedi temizliği Kedinizin Genel Olarak Bakımı