Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri

Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri

Etiketler Kedinizin Karakteri, Onun Burcu, Hakkında Neler Söylüyor
KoŞe Yazıları Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri
Kategori bilgiler
Bu kedi sahiplendirme Sayfasi 447 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Kedi İlanları

Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri Hakkında Detaylar

Astrolojiye Göre Kedinizin Karakteri,astrolojiye, astrolojiye göre, astrolojiye göre kedinizin karakteri, göre, karakteri, kedinizin, kedinizin karakteri Astrolojinin kediniz hakkında da diyecekleri var

 

Hiç kedinizin neden arkadaşlarınız geldiğinde birdenbire ortadan kaybolup evin derinliklerine saklandığını ya da tam tersine ortamın yıldızını oynadığını düşündünüz mü? Burçların insanları etkilediğini ama kedinizin doğuştan eşsiz olarak yaratıldığını, burçlarla alakası olmadığını düşünüyorsanız fena halde yanılıyor olabilirsiniz. Her ne kadar başına buyrukluk, canı ne isterse onu yapmak, asilik gibi ortak özelliklere sahip olsalar da yılın hangi ayında doğdukları bu sevimli canlıların da karakterlerini etkiliyor. Kedinizin tam olarak ne zaman doğduğunu bilmiyor olabilirsiniz ama burçların özelliklerine bakıp hangisine daha yakın olduğuna karar verebilirsiniz.

Doğuştan Avcı Koçlar

Cesur ve macera sever bu kediler, istedikleri şeyi elde etmekte sınır tanımazlar. Bu ister akşam yemeğinizde gözüne kestirdiği bir tavuk parçası olsun, isterse de kıyıya köşeye sakladığınız o çok sevdiği kedi nanesi. Duygularını dolu dizgin yaşayan bu burcun kedilerini en sevdiğiniz terliklerinizi zevk içinde paramparça ederken görmek sizi ne kadar üzse de doğuştan avcı yetenekleriyle size irili ufaklı birçok hediye getirerek kendini affettirmeyi de ihmal etmez. Keşfetmeye âşık olan bu kediler, inanılmaz derecede akıllı ve oyuncudur, üstelik ilginin merkezinde olmayı sever.

Gurme Boğalar

Bir yerlerden poşet sesi geldiğinde kediniz kulakları dik pozisyona alıp, son sürat o yöne mi koşuyor? O zaman kedinizin Boğa burcuna dahil olma olasılığı çok yüksek. Evdeki en konforlu noktaları bulma konusunda doktorasını yapmış olan bu burç hayattaki ince zevklerden nasibini almış bir Boğa burcu kedisi. Gurme olmakla obur olmak arasında gidip gelen bu burcun kedileri, inatçılıklarıyla hatırı sayılır bir üne sahip. Boğa burcu kedilerinin kalbini fethetmek her ne kadar çok kolay olmasa da bir kere kalplerine girdiniz mi kedilerin nankör olduklarına olan o inancı yıkacak kadar sadık bir görünüm sergileyebilirler.

Bir Öyle Bir Böyle İkizler

Tıpkı burcunun insanları gibi, İkizler kedileri de değişken bir karaktere sahiptir. Bir dakika önce en sevdiği oyuncağın peşinden koşturup, parçalamaya çalışırken, bir anda ortada görünür bir sebep olmaksızın yüzüne mağrur bir ifade takınıp hiçbir şeyi umursamayan bir ruh haline girebilir. Ancak bu burcun kedileri o kadar sosyaldir ki çok uzun süre bu modda kalamaz, kapınız çalındığında misafirinizi sizden önce içeri buyur etmek istercesine önden koşar. Her ne kadar değişken ruh haliyle başa çıkmak yer yer çok zor olsa da bu şeytan tüyüne sahip kedilerin cazibesine uzun süre direnmek pek mümkün değildir.

Ev Kuşu Yengeçler

evinizin içinde duygusal, sevgi dolu bir kedi mi geziniyor? Sizi mutlu edip, mırıltısıyla kendinizden geçmenize mi sebep oluyor? Evine ve ailesine aşırı düşkün bu burcun kedileri sevgisini sıkı sıkı sarılarak göstermeye bayılır. Size düşkün bir karakter sergileyen bu kediler, evin içinde sizi takip edip, oturduğunuz anda kucağınıza zıplayacaktır. Çevrelerindeki değişikliklere oldukça fazlasıyla duyarlı olan bu burcun kum kabını ya da tırmalama tahtasının yerini değiştirmeden önce iki kez düşünmenizde fayda var.

İlgi Delisi Aslanlar

Gururlu, sadık, arkadaş canlısı bu burcun kedileri ilginin odağında olmaktan, sahne ışıklarını üzerlerinde hissetmekten çok hoşlanırlar. Aslan burcu kedileri o kadar eğlencelidir ki aynada kendi kendiyle kavga ederken ya da bir toz yumağıyla boğuşurken kendilerini izlemek sizi gülmekten kendinizden geçirebilir.

Nazlı Başaklar

Bütün kediler temizlikleriyle göz doldurur ama Başak kedileri diğer kedileri utandıracak kadar kişisel bakımına düşkündür. Başak kedilerinin mükemmeliyetçiliğine en büyük örnek ise kumunu değiştirmeyi unuttuğunuzda ortalıkta gergin gergin dolaşan, bu yaptığınızın hiç de hoş olmadığını anlatan bakışları ve mır mır konuşmasıdır.

Kararsız Teraziler

herkes kedinizin pırıl pırıl tüylerine ve sevimli yüzüne iltifatlar mı diziyor? Bu tabii ki Terazi burcu güzelliğin timsali Venüs gezegeni tarafından yönetildiği için böyle. İlişkilerinde dengeden yana olan bu kediler size sık sık sarılıyorlarsa sizden de karşılığını isterler. Dikkatleri çok çabuk dağılan bu burcun kedileri çok önemli bir işin üstündeyken birden onu bırakıp çok başka bir şeyle uğraşabilirler.

Gizemli Akrepler

Biri derinlik mi dedi? O zaman orada bir Akrep burcu kedisi yuvarlanıyor demektir. İlişkilerinde oldukça fazlasıyla sadık, duygusal olan bu burcun kedisiyle aynı evi paylaşmanız her ne kadar şanslı olduğunuz anlamına geliyorsa da dışarda biraz fazla kalmanız ve onu ihmal etmeniz en sevdiğiniz tişörtün mahvolmasına sebep olabilir. Bu özelliği her ne kadar biraz korkutucu olsa da ihtiyaç duyduğu sevgiyi aldığında size sadakatini sunacağınıza şüpheniz olmasın.

Kâşif Yaylar

hem insan hem de kedi formunda Yay burcu demek özgür ruh demek. Bu burcun kedileri bütün günü içeride geçirmekten hiç haz etmez, kediniz saatlerce pencereden hülyalı hülyalı dışarıyı izliyorsa bu onu kendine çeken sokakların sesini duyduğu içindir. Dokuz hayatı boyunca yapacağı seyahatleri ve keşiflerin rüyasını görüyordur. Konu gerçekleri haykırmak olduğunda hiçbir çekincesi olmayan bu burcun kedileri gerekirse kendi doğrularını sabahın üçünde göğsünüzü çiğneyerek ve hararetli bir mırmırla anlatabilir. Her ne kadar patavatsız ve biraz kavgacı olsalar da hayata pozitif ve cesur bakışları ağır basar.

Kararlı Oğlaklar

Hırsın Zodyak aleminde karşılığı olan Oğlak burcu kedileri kafalarına bir şey koyduğunda onu elde etmeden durmayan cinstendir. Oğlak kedilerinin aşırı rekabetçi yapıları onları oyuncu yapar ve bazen gerçek anlamda risk almaya iter. Su kabı yerine musluktan su içmesi veya seveceğini düşünerek aldığınız kedi ağacına tırmanmayı reddederek sizi şaşırtabilir. Sevimli tuhaflıklarını kabul ettiğiniz sürece Oğlak burcu kedisi çok iyi bir dost olmaya aday.

Garip Kovalar

Biraz mesafeli ancak arkadaş canlısı bu burcun kedilerini en iyi anlatan kelimeler bir parça tuhaf ve isyankâr olmaları. Özgürlüklerine aşırı düşkün olan bu kediler arkadaşlıklarına çok değer verir ve bunu göstermeyi de çok sever. Öğrenme tutkuları ağır bastığı için gezinmeye çıktığında bir gözünüzün üstünde olmasında yarar var.

Hisli Balıklar

Kedi dünyasının duygusal çocuğu olan Balık kedileri kötü bir günden sonra size teselli vermek istercesine yanınızdan ayrılmak istemezler ve eve döndüğünüzde sizi özlediklerini belirten hareketlerde bulunurlar. Diğer kedilere görece nazaran sudan hoşlanan bu burcun kedileri duştayken sizinle vakit geçirmekten hoşlanabilir. Sezgisel olarak güçlü olan Balıklar sizin kendisine mama vereceğinizi, siz daha karar vermeden hissederek mutfakta hazır bekleyen cinstendir.

KEDİ IRKLARI

 • Kedilerde Boğulma Kedilerde Boğulma Kediler ve boğulma, kedi boğulur mu, kedi yüzer mi Kedilerde Boğulma ve Yapılması Gerekenler,Köpek ve kediler çok iyi yüzücüler oldukları için suda boğulma genellikle çok nadir görülmekle birlikte bazen çok akıntılı sulara kapılarak yada dar bir su kanalında sıkaşarak tehlikeye düşebilirler.
 • Siyam cinsi kedi Siyam cinsi kedi Bu Siyam cinsi kedi 8 milyon lira kazandı, 8 milyon lira kazanan siyam cinsi kedi haberleri,Alman Tasarımcı Karl Lagerfeld’in kedisi ,Choupette, son iki modellik işinden toplam 2 milyon 172 bin sterlin 8 milyon 362 bin lira kazandı
 • F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara F Harfi İle Başlayan İsimler F Harfi İle Başlayan en güzel Kedi İsimleri F Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek
 • Günaydın Pazartesi mesajları Günaydın Pazartesi mesajları günaydin sevgili pisipisim.net ziyaretçileri bu pazartesi sizler için pazartesi sabahinda eşe dosta iş arkadaşlariniza sevgilinize pazartesi sendromuna yakalanmadan az yuzleri gülsün die gondereceğiniz birbırınden güzel mesajlar hazirladık Kedi resimli Pazartesi Mesajları dostlara Pazartesi Mesajları Pazartesi Günaydın Mesajları Komik Günaydın pazartesi Sevgiliye Pazartesi günaydın mesajı Günaydın Pazartesi mesajları resimli Resimli Pazartesi Mesajları Pazartesi Mesajları indirÇok Acırım Bir Kediyle Dostluk Kurmayı Başaramadan Ölen O Akıllı İnsanlara
 • Kedilerde Ağız Kokusu Kedilerde Ağız Kokusu Ağız kokusu şikayetlerinde ilk akla gelen ağız boşluğu ile ilgili bir problemin varlığı olmalıdır. Çünkü kedilerde de ağız kokusunun birincil nedeni ağız boşluğunda şekillenen lezyonlardır. Bu lezyonlar lokalizasyon yerine ve oluşum nedenlerine göre çok çeşitli olabilir.
 • Tiffani Kedisi Tiffani Kedisi Tiffani Kedisi,Bu ırkın en belirgin özelliklerinden biri inanılmaz yumuşak huylu olmalarıdır. Dışa dönük, nazik, sevecen kedilerdir.
 • Psikolojik destek Psikolojik destek Ben bir psikolog ya da psikiyatr değilim. Sadece yaşadıklarım, gözlemlediklerim ve okuduklarımdan yola çıkarak bir farkındalık yaratmak istiyorum.
 • Mısır Kedisi Mısır Kedisi Mısır Mausu, orijini Mısır olan, kısa tüylü, üçgen kulaklı Kedi cinsleri - Mısır Kedisi ,evcil kediler içinde kürkü doğal olarak siyah benekli olan tek kedi,Mısır Maular Kedilerinin Temel Özellikleri: Mısır Maular, kedi ırkları,Çok eski zamanlardan beri bilinen benekli sevimli kedinin anavatanı Mısırdır,
 • E Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri E Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara E Harfi İle Başlayan İsimler E Harfi İle Başlayan en güzel Kedi İsimleri,E Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek
 • Ey Varlık Oğlu Ey Varlık Oğlu Bugünlerde bu konuda yayınlanmış yazı, video ve çeşitli kaynakları inceleme fırsatım oldu. Bu konuda diğer insanlara katkı sağlamak adına pek çok kişinin emeğinin olduğunu ve eğer gerçekten bu konuyu önemseyebilirsek katkılarının olacağına kalpten inanıyorum.