İstanbul içinde

İstanbul içinde

Etiketler Bu kedicikleri, bahçesinde kedi besleyen
Yavru Kedi İstanbul içinde
Kategori kedi-sahiplendirme
Bu Haber Sayfasi 14 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Cins Kedi

İstanbul içinde Hakkında Detaylar

İstanbul içinde iç ve dış parazitleri yapilmiş yavru kediler,Bu kedicikleri bahçesinde kedi besleyen bir arkadaşımın bahçesine bırakmışlar. O kadar küçükler ki zaten bu havada koca koca erkek kedilerin arasında yaşayamazlardı dayanamayıp eve aldım.

 

Fotoğraflarından daha küçükler henüz 1,5 aylık bile değiller.

Ama baby cat kuru mamalarını yemeyi ve kuma gitmeyi hemen öğrendiler iç ve dış parazitlerini de yaptım.

Dokunduğunuz anda gırlamaya başlayan sevgi dolu, tatlı, oyuncu pisicikler oldular.

 

Benim üç yetişkin erkek kedim var daha fazlasına bakmam mümkün değil zaten yavrucaklar bir odada kapalı duruyorlar.

tekir erkek 3 renkli olan dişi. İki kediye bakmak çok daha keyifli oluyor işe gittiğinizde yalnız kalıyorlar mı diye düşünüp üzülmek zorunda kalmıyorsunuz.

Ancak ayrı ayrı da yuvalanabilirler.

 

Eğer ikisini birden alacak olursanız taşıma çantası.

kuru mamasını ve yataklarını da birlikte vereceğim.

Umarım en kısa sürede ömürlük yuvalarına kavuşurlar. İstanbul içinde ulaşımını sağlarım.

 

İSTANBUL ÜSKÜDAR TEL : 505 467 92 98

KEDİ IRKLARI

 • Allah Erleri 5 Bölüm Allah Erleri 5 Bölüm Hayvan Seven Allah Erleri 5 Bölüm
 • Kedilerin bilmediğiniz özellikleri Kedilerin bilmediğiniz özellikleri Kedilerin bilmediğiniz özellikleri,2022 senesinin ilk gununden ocak ayininin cuma sabahindan sizlere kedilerin bilmediğiniz özellikleri hakkında güzel bır yazi hazirladik çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bu yazida Dünyada 33 farklı ırktan çoğalan 500 milyonun üzerinde evcil kedi bulunmaktadır. diye başlıyoruz
 • Bu fotoğraf beni biraz düşündürdü Bu fotoğraf beni biraz düşündürdü Bu fotoğraf beni biraz düşündürdü Bizler algılarımızla hareket ediyoruz... gerçek olanla bizim algımız bazen değişebiliyor
 • G Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri G Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara G Harfi İle Başlayan İsimler,G Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri,erkek kedi isimleri, dişi kedi isimleri, kedi isimleri, kedi,
 • Dert mi Arıyorsunuz Dert mi Arıyorsunuz Dert mi Arıyorsunuz Dert mi Kedinin kumu günde en az bir defa kaka topaklarından temizlenmeli, en az haftada bir kere tamamen değiştirilmelidir. Eğer aynı kumu birden fazla kedi kullanıyorsa şüphesiz kumunu daha sık temizlemeli ve değiştirmelisiniz. i Arıyorsunuz
 • İran Kedisi Beslerken İran Kedisi Beslerken İran Kedisi Beslerken Nelere Dikkat Etmeliyiz.İran Kedileri diğer Kedi ırklarına göre daha büyük sorumluluk ve dikkat ister. Bu nedenle sevimli dostlarımızı büyük bir ilgi ile sahiplenmek gerekir.
 • Meme Tümörleri Meme Tümörleri Kedi Hastalıları - Meme Tümörleri Hastalığın tanımı ,Kedilerde, meme lobları dört çift olarak linea albanın her iki tarafında yerleşmiş elveoler yapıda bezlerdir. Normalde inaktif halde olan meme bezleri doğum ile birlikte aktif hale geçerek süt sekresyonuna başlar.
 • Kedilerde İdrar Püskürtme Kedilerde İdrar Püskürtme Kedilerde idrar püskürtme, kedilerde işaretleme Kedilerde İdrar Püskürtme Nedenleri,İdrar püskürtme, özellikle kısırlaştırılmamış erkek kedilerde yaklaşık 6-7 aylık olduktan sonra görülen seksüel ve duygusal olarak işaretleme amacıyla idrarını tuvalet kabı dışına yapma davranışıdır.
 • Koksidiyoz Enfeksiyonu Koksidiyoz Enfeksiyonu Koksidiyoz Enfeksiyonu (Coccidiosis) Hastalık sindirim sistemine girdikten sonra büyük miktarlarda çoğalır ve daha sonra dışkıyla dışarı atılır. Dışarı atılan dışkıdaki etken tekrar ağız yoluyla alınarak hastalığa neden olur. Siklüs bu şekilde devam eder.
 • GRİ SOKAĞA GERİ DÖNMESİN GRİ SOKAĞA GERİ DÖNMESİN GRİ İÇİN AÇILAN İLANLAR SONUÇ VERMİYOR,SOKAĞA GERİ DÖNMESİN!