kedi alberto

kedi alberto

Etiketler İnternette fenomen olan ked
Yavru Kedi kedi alberto
Kategori sizden-gelenler
Bu Haber Sayfasi 11 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Cins Kedi

kedi alberto Hakkında Detaylar

İnternette fenomen olan kedi alberto,Albert adlı kedi, kılıktan kılığa girdiği fotoğraflarıyla Instagram da bir hayli takipçiye uğraştı. Sahibi Chrisrine Look un hedefi ise büyük: Albert in kapağı bir gün Hollywooda atacağını ve ünlü yıldızlarla beraber filmlerde yer alacağını umuyor.

 

Albert Baby Cat (@albertbabycat) Instagram hesabında 50 bin takipçisi var. Mavi gözleriyle dikkat çeken Albert, son 6 aydır kameralara poz veriyor. 1 yaşındaki kedinin çeşitli tv ve film karakterlerine büründüğü pozları internette çok kereler paylaşıldı. Sahibi Christine Look ise yalnızca Instagram’da meşhur olmayı değil, daha büyük şeyleri hedefliyor.

 

 

ABD Badminton takımıyla olimpiyatlara hazırlanan Christine, “Bir gün ona şakasına bir kıyafet giydirdim. O kadar tatlı oldu ki, herkesle paylaşmak istedim. Albert’ın Amerika’nın bir sonraki kedi süper starı olacağını umuyoruz. Gişe canavarı filmlerde, Daniel Craig ve Tom Cruise gibi yıldızlarla beraber oynadığını hayal ediyoruz” diyor.

 

Albert başlarda poz vermekten nefret etmiş ve sahibi kıyafetleri giydirmekte zorlanmış. Ancak şimdi poz vermeye daha bir alışmış. Fotoğrafların her birini çekmek 30-45 dakika arası sürüyor. Christine bu fotoğraflar için ciddi bir efor sarf ettiğini söylüyor.

 

 

Çekimler için kıyafetler, arka planlar ve başka malzemeler alan Christine, “Çekimleri yapmakla iş bitmiyor. Gidip kıyafet almam, çekim fikirleri bulmam, malzemeler için araştırma yapmam gerekiyor. Sonra da oturup fotoğrafları elden geçiriyorum. Yani aslında fotoğraf başına 3-4 saatlik bir çaba harcıyorum” diyor.

 

 

Çekimleri Los Angeles yakınlarındaki evinde yapan Christine’in Hollywood hayallerini ailesi ve arkadaşları da destekliyor:  “Kedinin gördüğü ilgi onların da hoşuna gidiyor ve beni destekliyorlar

 

 

Tabii Christine internet trollerinin de gazabına uğramış. Kediyi kaçırmakla tehdit eden troller hakkında genç kadın “Böyle mesajlar almak beni endişelendiriyor tabii. Ancak onları görmezden gelip hayatıma devam etmeye çalışıyorum” diyor

KEDİ IRKLARI

 • Allah Erleri 5 Bölüm Allah Erleri 5 Bölüm Hayvan Seven Allah Erleri 5 Bölüm
 • Kedilerin bilmediğiniz özellikleri Kedilerin bilmediğiniz özellikleri Kedilerin bilmediğiniz özellikleri,2022 senesinin ilk gununden ocak ayininin cuma sabahindan sizlere kedilerin bilmediğiniz özellikleri hakkında güzel bır yazi hazirladik çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bu yazida Dünyada 33 farklı ırktan çoğalan 500 milyonun üzerinde evcil kedi bulunmaktadır. diye başlıyoruz
 • Bu fotoğraf beni biraz düşündürdü Bu fotoğraf beni biraz düşündürdü Bu fotoğraf beni biraz düşündürdü Bizler algılarımızla hareket ediyoruz... gerçek olanla bizim algımız bazen değişebiliyor
 • Gönülde bayramı hissetmek Gönülde bayramı hissetmek Bu bayram neyi kutluyoruz!... eskiden misafirlerimizi ağırlamak, evlatlarımızla birarada olmak, büyükleri ziyaret etmek, bayramlıklarımızı giymek, harçlıklarımızı almak, paylaşmak bayramı tanımlardı sanki... ya şimdi!
 • Dert mi Arıyorsunuz Dert mi Arıyorsunuz Dert mi Arıyorsunuz Dert mi Kedinin kumu günde en az bir defa kaka topaklarından temizlenmeli, en az haftada bir kere tamamen değiştirilmelidir. Eğer aynı kumu birden fazla kedi kullanıyorsa şüphesiz kumunu daha sık temizlemeli ve değiştirmelisiniz. i Arıyorsunuz
 • Meme Tümörleri Meme Tümörleri Kedi Hastalıları - Meme Tümörleri Hastalığın tanımı ,Kedilerde, meme lobları dört çift olarak linea albanın her iki tarafında yerleşmiş elveoler yapıda bezlerdir. Normalde inaktif halde olan meme bezleri doğum ile birlikte aktif hale geçerek süt sekresyonuna başlar.
 • Kedilerde İdrar Püskürtme Kedilerde İdrar Püskürtme Kedilerde idrar püskürtme, kedilerde işaretleme Kedilerde İdrar Püskürtme Nedenleri,İdrar püskürtme, özellikle kısırlaştırılmamış erkek kedilerde yaklaşık 6-7 aylık olduktan sonra görülen seksüel ve duygusal olarak işaretleme amacıyla idrarını tuvalet kabı dışına yapma davranışıdır.
 • Koksidiyoz Enfeksiyonu Koksidiyoz Enfeksiyonu Koksidiyoz Enfeksiyonu (Coccidiosis) Hastalık sindirim sistemine girdikten sonra büyük miktarlarda çoğalır ve daha sonra dışkıyla dışarı atılır. Dışarı atılan dışkıdaki etken tekrar ağız yoluyla alınarak hastalığa neden olur. Siklüs bu şekilde devam eder.
 • GRİ SOKAĞA GERİ DÖNMESİN GRİ SOKAĞA GERİ DÖNMESİN GRİ İÇİN AÇILAN İLANLAR SONUÇ VERMİYOR,SOKAĞA GERİ DÖNMESİN!
 • Tiffanie Cinsi Kedi Tiffanie Cinsi Kedi Tiffanie Cinsi Kedi Özellikleri,Tiffanie, uzun tüylü ırklar kadar bakım gerektirmez,Tiffanie Kedi özellikleri, Tiffanie Kedi karakteri ve Tiffanie bakımı hakkında aradığınız bilgiler,Tiffanie Kedileri, Bakımı, Eğitimi resimleri ve fotoğrafları