Günaydın sevgi dolu birgün diliyorum

Günaydın sevgi dolu birgün diliyorum

Etiketler Herkesi bir an durmaya ve düşünmeye davet ediyorum.
KoŞe Yazıları Günaydın sevgi dolu birgün diliyorum
Kategori yasam-kocu-gurcan-giray
Bu kedi sahiplendirme Sayfasi 474 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Kedi İlanları

Günaydın sevgi dolu birgün diliyorum Hakkında Detaylar

Günaydın musmutlu sevgi dolu ve farkındalıklı birgün diliyorum. Bu sabah uyandım ve bugün yapmam gereken işleri düşündüm.

 

Ve hızlıca planladım kafamda ve fark ettim ki sevgi sorumlulukları içeriyor. Ve sorumlulukları yerine getirmekte enerjiyi yükseltiyor. Çok ilginç bir yükselme ve çekim var.

Kendimi seviyorum ya da kendime değer veriyorum demek kendime karşı sorumluluklarımı yerine getirmekle ne kadar da ilişkili!

Diğerini sevmek de...

Peki kendime ve diğerlerine karşı sorumluluklarım neler? Bunları nereden bileceğim?

Aslında içsel anlamda (ruh-öz) bunlar hepimizde var. Ancak zihnimizin yarattığı düşünceler ve yanlış öğrendiklerimiz ile kalbimizi kapattığımızda malesef bunları doğru kaynaktan öğrenmeden uygulamak mümkün olmuyor.

Burada gerçek sevgiyi arayan kişi için ruh harekete geçiyor. Hakikati arıyor ve uyguladığı anda huzuru ve gerçek sevgiyi hissediyor. Yanlış öğrendiklerini yıkıyor ve yeni bilgilerle kendisini yeniden inşaa ediyor.

Şu an düşündüğümde çok daha net olarak Sevginin Allah Bilinci olduğunu fark ediyorum.

Küçük yaştan itibaren nasıl davranmamız gerektiğini ve sanki vücudumuzda sorumluluk mekanizmasının harekete geçmesi için tüm dinlerde farz olan namazın sebebinin bu olduğunu, daha derine inersek Yaratıcı tarafından gönderilen her bilginin gerçek sevgiyi yarattığını fark ediyorum.

Herkesi bir an durmaya ve düşünmeye davet ediyorum. İzleyin lütfen, ben ne yapıyorum ve niçin yapıyorum diye sorun? Bunları yapmamızı bize kim söyledi? Yaptıklarım beni ve diğerlerini mutlu huzurlu kılıyor mu? Ve en önemlisi Hakikat ne?

Fark edebilmek ve uygulayabilmek ümidiyle...Gürcan Güneş

KEDİ IRKLARI

  • Ruhun Çağrısı Ruhun Çağrısı Maddi alemde sahip olduklarımız ya da olmak için çabaladıklarımız… hepimiz ya okuyarak ya da deneyimleyerek fark ediyoruz. Şu okulu kazanınca, şu evi alınca, mezun olunca, çocuğum başardığında, şuraya tatile gidince…. mutlu olacağız!
  • Kedilerde Kuyruk Kırılması Kedilerde Kuyruk Kırılması Kedilerde Kuyruk Kırılması,Kedilerin kuyruk kesimi bedene hassas dokularla bağlıdır. Bu dokularda yani kuyruk sokumunda olası bir zedelenme halinde kuyruğun cansız kalması, felç olması ya da kuyruğun hareketsizleşmesi söz konusu olabilir.
  • Haytaptan Duyuru Haytaptan Duyuru HAYTAP Başkanı Sesleniyor : Beslediğiniz hayvanlar için KOMŞU TEHDİDİNDE ne yapacağınızı UYGULAMALI olarak anlatmak istiyorum.
  • Tekir Kedisi Tekir Kedisi Tekir Kedi melez bir ırktır,Bir süredir kedi sahiplenmeyi düşünüyorum,Tekir kedilerin diğer kedilerden farkları,Tekir kediler,Kedilerde Davranış Eğitimi, Kedi, Kediler,Tekir kedilerin özellikleri nelerdir
  • Kedilerde Boğulma Kedilerde Boğulma Kediler ve boğulma, kedi boğulur mu, kedi yüzer mi Kedilerde Boğulma ve Yapılması Gerekenler,Köpek ve kediler çok iyi yüzücüler oldukları için suda boğulma genellikle çok nadir görülmekle birlikte bazen çok akıntılı sulara kapılarak yada dar bir su kanalında sıkaşarak tehlikeye düşebilirler.
  • Siyam cinsi kedi Siyam cinsi kedi Bu Siyam cinsi kedi 8 milyon lira kazandı, 8 milyon lira kazanan siyam cinsi kedi haberleri,Alman Tasarımcı Karl Lagerfeld’in kedisi ,Choupette, son iki modellik işinden toplam 2 milyon 172 bin sterlin 8 milyon 362 bin lira kazandı
  • F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri F Harfi İle Başlayan Kedi İsimleri Pisicanlara F Harfi İle Başlayan İsimler F Harfi İle Başlayan en güzel Kedi İsimleri F Harfi ile Başlayan Kedi İsimleri Dişi ve Erkek
  • Kedilerde Ağız Kokusu Kedilerde Ağız Kokusu Ağız kokusu şikayetlerinde ilk akla gelen ağız boşluğu ile ilgili bir problemin varlığı olmalıdır. Çünkü kedilerde de ağız kokusunun birincil nedeni ağız boşluğunda şekillenen lezyonlardır. Bu lezyonlar lokalizasyon yerine ve oluşum nedenlerine göre çok çeşitli olabilir.
  • Psikolojik destek Psikolojik destek Ben bir psikolog ya da psikiyatr değilim. Sadece yaşadıklarım, gözlemlediklerim ve okuduklarımdan yola çıkarak bir farkındalık yaratmak istiyorum.
  • Tiffani Kedisi Tiffani Kedisi Tiffani Kedisi,Bu ırkın en belirgin özelliklerinden biri inanılmaz yumuşak huylu olmalarıdır. Dışa dönük, nazik, sevecen kedilerdir.